Безкоштовна доставка від 1800 грн

Частина коштів з кожної гри йде на ЗСУ. Звіт тут.

Більше 50 000 щасливих клієнтів

Переваги настільних ігор для ментального здоров’я

Настільні ігри давно увійшли до сучасної культури. Вони користуються великою популярністю, яка не слабшає, а зростає. Магія настолок зачаровує дітей, не залишає байдужими й дорослих. Видів настільних ігор безліч: цікаву для себе, своєї компанії зможе знайти кожен.

Перш за все настолки допомагають захоплююче провести час в колі однолітків або сім’ї. Проте, дозвілля за настільними іграми – це не лише цікаво, а й корисно. Наприклад, задіюються настільні ігри в роботі психолога. Такий різновид розваг допомагає спеціалісту проводити  діагностику дитини. Психологічні настолки виконують 3 функції:

 • навчальну;
 • терапевтичну;
 • діагностичну.

Розглянемо детально, в чому може полягати користь настільних ігор.

Чому корисно грати в настільні ігри?

Психологи стверджують: діти, які грали в настільні ігри, виростають уважнішими, кмітливішими. В них чудово розвинене наочно-образне мислення, логіка, спостережливість.

Оскільки більшість настільних ігор – командного типу, діти навчаються взаємодії один з одним, шукають компроміси. Настолки допомагають приймати самостійні рішення, краще концентруватися, мислити стратегічно, розвивають уміння спілкуватися.

Настільні ігри розвивають нейронні зв’язки, допомагають розвивати когнітивні навички.

Психологи впевнені: загалом, настолки покращують фізичний, соціальний та емоційний стан дітей та дорослих.

Вибираючи розвиваючі ігри, ми вчимося вирішувати складні завдання, навчаємось орієнтуватися у непростих ситуаціях, приймати обґрунтовані рішення.

Є ігри (у Memo Games, це, наприклад, «Краща версія себе»), які допомагають  пізнати себе, власні почуття. Це розвага та водночас робота над собою. Такий вид дозвілля чудово поєднується з діяльністю психологів: вони зазвичай купляють вищезазначену гру. А, наприклад, до настолки «Кідс» можна віднести тему роботи батьків з дітьми.

Яка користь настільних ігор для дорослих? Настолки об’єднують людей, покращують настрій, розширюють кругозір. Сьогодні це універсальний спосіб спілкування, розвитку знань та різних навичок. Такий вид дозвілля:

 • знижує стрес;
 • тренує логічне та образне мислення;
 • надає впевненості;
 • посилює концентрацію;
 • робить більш творчими;
 • розвиває комунікабельність.

Допомагають настільні ігри й збільшити коло знайомств.

Настільні ігри: фактори позитивного впливу на ментальне здоров’я дітей та дорослих

Важлива роль настолок і в позитивному впливі на ментальне здоров’я гравців – стан добробуту, який допомагає людині впоратися з життєвим стресом, реалізовувати свій потенціал, плідно працювати.

Настільні ігри знижують рівень стресу

Настолки можуть допомогти знизити рівень тривожності, стресу. Це особливо актуально в наш час. Проводячи дозвілля за настільними іграми, ми ніби потрапляємо в іншу реальність. На якийсь період забуваємо про неприємності, повсякденні проблеми, просто насолоджуємося приємним проведенням часу з сім’єю або друзями.

Настільні ігри: міжособистісні стосунки та соціалізація

Один з основних плюсів настільних ігор – можливість налагодити якісні міжособистісні зв’язки. Сьогодні, коли багато хто проводить дозвілля у віртуальному світі, настолки дарують чудову можливість:

 • зібратися разом за столом;
 • взаємодіяти у реальності, а не в вигаданому просторі;
 • ділитися емоціями.

Важливе спілкування за настільними іграми: воно допомагає створювати близькі зв’язки, зміцнює дружбу, розвиває комунікаційні навички.

Настільні ігри розвивають креативність

Більшість настолок включають елементи фантазії, творчості. Від формування особистих стратегій до генерації ідей та рішення головоломок, настолки сприяють розвитку креативності у граючих. Цей аспект є особливо важливим для підростаючого покоління, оскільки настільні ігри можуть допомогти розвинути уяву, здатність нестандартно мислити.

Висновок

Сьогодні настільні ігри – чудова альтернатива комп’ютерним розвагам, а також – проведенню дозвілля в телефоні, інших гаджетах. Настолки – чудова можливість (як для дітей, так і для дорослих) відкласти на деякий час свої телефони, дати відпочинок очам від екранів, які постійно оточують нас.

В інтернет-магазині Memo Games немає нецікавих ігор. Під кожен вік тут можна підібрати одночасно цікаву та корисну розвагу, починаючи від трирічної дитини, закінчуючи літніми людьми.

Дозвілля з настільними іграми – чудова нагода повною мірою відчути їхні плюси для свого психічного благополуччя, зрозуміти чому вони не перестають бути важливою частиною нашого життя.

Сподобалася стаття?
Поширити
0
Ваша корзина пуста!

Схоже, ви ще не додали жодного товару у свій кошик.

Переглянути товари