Безкоштовна доставка від 1800 грн

Частина коштів з кожної гри йде на ЗСУ. Звіт тут.

Більше 50 000 щасливих клієнтів

Як вибрати ідеальну настільну гру для всієї родини?

Електронні пристрої, гаджети займають все більше місця у повсякденному житті, тому люди часто перебувають в пошуках альтернативних варіантів колективного відпочинку. Настільні ігри для всієї сім’ї – чудовий спосіб зміцнити взаємовідносини, внести різноманіття в буденне життя, зробити дозвілля більш цікавим. На сайті Memo Games вдасться вибрати розвагу для всієї родини. В цій статті приділимо увагу кільком цікавим пропозиціям.

Чому настільні ігри важливі для сім’ї?

Настільні ігри – це не просто розвага для сімейного дозвілля, а спосіб розвитку соціальних умінь, логічного мислення, креативності. Вони сприяють:

  1. Зміцненню взаємин. Батьки можуть краще дізнатися про дітей, їх світогляд. Це можливість поспілкуватися, поділитися своїми враженнями про свій день.
  2. Розвитку комунікації. В іграх важливим є спілкування, спільне вирішення завдань, робота в колективі.
  3. Підвищення когнітивних навиків. Поліпшується логічне та стратегічне мислення, навички планування, здатність швидкого прийняття рішень.

Українські сімейні настільні ігри – це гарний спосіб внести новизну у відпочинок після роботи, навчання.

Цікаві настільні ігри для родини

Memo Games завжди порадує великим вибором ігор для всієї родини. Серед основних можна виділити:

  1. Хронологія. Простий і дуже цікавий спосіб ознайомитись з історією України, поринаючи в численні деталі. Це можливість поєднати дозвілля з освітою.
  2. Між нами: Ностальгія. Розвага розроблена колективно із психологами, тому це спосіб корисно провести час. Саме зараз можна поринути у теплі спогади про школу, університет та все інше, що вже давно вийшло з моди. 
  3. Між нами: Kids. Це чудовий інструмент для змістовних розмов, роздумів із дітьми. Розуміння того, як вони мислять, розмірковують в певних ситуаціях, що дає можливість краще їх пізнати. Підійде для віку 5-14 років.
  4. Про країни. Розвага ідеально підійде для 2-5 гравців, які хочуть дізнатися про історію різних країн, вивчити їх прапори, столиці, розташування. Вся інформація подана у веселому, жартівливому форматі, тому вона легко сприймається.
  5. Хто вдома головний. Гра допоможе вивести стосунки із рідними на новий рівень. Вона розрахована на дорослих та дітей віком від 8 років. Є понад 200 різних питань та цікавих випробувань, які порадують поціновувачів незвичайних розваг.
  6. Продай, якщо зможеш. Зібрано 220 карток для дорослих та дітей віком від 15 років. У процесі гри можна цікаво провести час та розвинути свої вміння у сфері бізнесу, підприємницької діяльності.
  7. Кіномани. Така настільна гра для всієї сім’ї має різні рівні складності, розрахована на учасників віком від 14 років. Якщо в родині є кінолюбителі, то така розвага підійде найкраще! На картках описано фрагменти фільмів, актори та їх значущі ролі. Основне завдання – дати якнайбільше правильних відповідей на запитання.

Кожна гра на сайті Memo Games має детальний опис, тому можна оцінити їх тематику, рівень цікавості, роблячи вибір на користь вірного варіанту.

У нас найкращий вибір розваг для всієї родини!

Найкращі настільні ігри зібрані на сайті Memo Games. Гарне та яскраве оформлення, різні жанри, якісно сплановані сюжети, послідовність дій – головні переваги. Наші фахівці допоможуть вибрати розвагу для всієї родини, спираючись на базові вимоги, вік гравців, тривалість однієї партії.

Для зручності на головній сторінці представлений ТОП настільних ігор для сім’ї, створений на основі найчастіших покупок користувачів. Це дає можливість новачкам ознайомитись з актуальними варіантами, вибрати те, що допоможе урізноманітнити вечори та налагодити взаємини з дітьми, родичами, друзями.

Наші фахівці намагаються здійснювати відправки з понеділка по п’ятницю, тому можна за короткий термін отримати розвагу під свої вимоги. Всі ігри доставляються у якісній упаковці, тому це може стати чудовим варіантом на подарунок.

Сімейні ігри для розвитку і відпочинку не новий напрямок нашого магазину, але він постійно вдосконалюється. Експертами створюються нові пропозиції з урахуванням головних запитів покупців.

не зупиняйся на досягнутому

Ознайомтеся з іграми

Продовжуйте розвивати свої стосунки з нашою серією ігор.

Між Нами

Базова гра для глибоких розмов та покращення стосунків між людьми.

799,00 грн

Між Нами: про любов

Гра розроблена для пар та містить питання, що допоможуть зануритися у Ваші стосунки.

799,00 грн

Між нами: про таємне

Інтимна гра для пар, для побудови міцних та пристрасних відносин у ліжку та поза ним.

799,00 грн

100 незабутніх побачень

У цій грі зібрано 100 унікальних ідей, як провести час разом та прожити новий досвід у парі.

799,00 грн
Сподобалася стаття?
Поширити
0
Ваша корзина пуста!

Схоже, ви ще не додали жодного товару у свій кошик.

Переглянути товари