Безкоштовна доставка від 1800 грн

Частина коштів з кожної гри йде на ЗСУ. Звіт тут.

Більше 50 000 щасливих клієнтів

Як підібрати настільну гру: основні критерії та правила

Гаджети вже давно стали замінювати паперові, карткові ігри, оскільки вони поєднують у собі набагато більше розваг, зібраних в одному пристрої. Але підібрати настільні ігри для дорослої компанії чи дітей непросто, тому потрібно приділити увагу деталям. Такі види популярні для сімейного дозвілля, згуртування колективу, дружнього вечора. На сайті Memo Games зібрані різні жанри ігор, тому вдасться під будь-які запити вибрати цікавий варіант. З появою питань наші експерти завжди відкриті до діалогу та готові допомогти.

Правила вибору веселої настільної гри

Визначити особистий ТОП настільних ігор можна лише шляхом детального аналізу пропозицій, оскільки представлені різні види за цінами, жанрами, візуальним оформленням. Є кілька простих, але важливих правил:

 1. Вік гравців. Розвага має підходити всім. На коробці вказано вікове обмеження, тому можна краще спланувати відпочинок.
 2. Кількість учасників. Є варіанти для одного, на 2-3 особи та на великі компанії. Але дедалі частіше розробники почали робити універсальні пропозиції.
 3. Тривалість періоду. Це може бути гра як на 30 хвилин, так і на кілька годин. Час вибирається дуже уважно, щоб протягом усього раунду зберігався інтерес з боку гравців.
 4. Уподобання всіх присутніх. Дотримання такого параметра дає можливість вибрати розвагу, яка всім подарує веселощі, гарний настрій. 
 5. Рівень складності. З простими правилами простіше грати, оскільки вони підійдуть новачкам та професіоналам, які хочуть відволіктися від настолок специфічного формату.

Обов’язково враховується і місце гри, тому що маленькі коробки легше перевозити, зручніше зберігати. А ось великі упаковки – це не завжди практично, тому потрібно оцінювати їх мобільність. У будь-якому випадку, правильно обрана пропозиція від Memo Games дасть можливість захоплююче провести час і відволіктися від рутини.

Чому настільні ігри такі популярні?

Запит на популярні ігри настільні зростає не просто так. Розваги такого формату розвиваються, створюють дедалі більше зручностей щодо проведення вільного часу. Експерти виділяють низку причин попиту:

 1. Соціальна адаптація дає можливість проводити час за живим спілкуванням. Це покращує колективну роботу, впливає на моральний стан.
 2. Розвиток навичок, серед яких логіка, стратегія, пам’ять, когнітивні здібності.
 3. Відпочинок від електронних пристроїв та гаджетів дозволяє розслабитись від постійного навантаження перед екраном. Для дітей, офісних працівників та людей, яким хочеться внести різноманітність у вечірнє дозвілля це найкраща пропозиція.
 4. Великий вибір жанрів, категорій та тематик дає можливість внести корективи до колективного чи сімейного відпочинку. Постійне поповнення асортименту нашого магазину – основні переваги.

Різні карткові розваги – це те, що давно існує, але постійно розвивається, відкриває нові напрямки. Спеціалісти стежать за вимогами клієнтів, тому вдається створювати нестандартні пропозиції з яскравим дизайном та захоплюючим сюжетом.

Класифікація настільних ігор

Всі види настільних ігор можна розділити на кілька категорій, що дає можливість без проблем вибрати те, що внесе різноманітність у буденність.

Різновиди

Розваги можна розділити на такі види:

 1. Сімейні. Підійдуть для дозвілля з дітьми, тому їм властиві прості правила.
 2. Для розвитку. Вони вимагають планування, застосування тактичного мислення, оскільки потрібно протягом усієї гри «тримати руку на пульсі», щоб досягти успіху.
 3. Економічні. Управління ресурсами, розвиток бізнесу, застосування способів обходження конкурентів – основні правила.
 4. Розмовні. Користувачам потрібно спілкуватися з іншими учасниками для вирішення певних питань, задач.
 5. Для пар. Сюди можна віднести розваги для зміцнення любовних зв’язків, додавання пристрасті та романтизму у відносини.
 6. Карткові. Види ігор карти відрізняються зовнішніми якостями, тематикою. Є висока ймовірність випадковості чи можна використовувати стратегічне мислення.

На сайті Memo Games для зручності пропозиції поділені на категорії, тому можна цілеспрямовано підібрати варіант до душі.

Доцільно вибирати гру за тематикою, враховуючи вік гравців, тому що прості пригодницькі розваги будуть простішими у розумінні дітям, а дорослим підійде історія, розслідування.

Кількість гравців

Найпопулярніші та найкращі настільні ігри поділені на підгрупи залежно від кількості користувачів:

 1. Для одного. Це розваги для особистих роздумів, тому що саме розумовий відпочинок допомагає у подальшому  вирішенні певних побутових, робочих питань.
 2. Для двох. Сюди можна віднести романтичні ігри для подружжя, варіанти для роботи в парі і так далі.
 3. Для груп по 2-4 гравці. Для сім’ї чи невеликого кола товаришів це найкращий варіант.
 4. На компанії понад 5 осіб. Підійдуть для вечірок із друзями, корпоративів із колегами по роботі.

Враховуючи вік та кількість учасників, їх переваги, навички, рівень логічного чи стратегічного мислення. В інтернет-магазині Memo Games є різні розваги під будь-які завдання, тому можна вибрати не одну гру, а відразу кілька, чергуючи їх між собою.

Простий вибір настільної гри з каталогу інтернет-магазину Memo Games

На сайті є різні пропозиції щодо вигідної вартості. З’являються нові версії звичних розваг, нові напрямки, підвиди. Серед популярних виділяється:

 1. (Не) п’яні кохані. Належить до категорії романтичних, алкогольних ігор для двох. Підібрано 180 питань та завдань для закоханої пари. Це дає можливість поринути у експерименти, провести дослідження власних бажань, фантазій.
 2. Мемологія. Всі найактуальніші меми зібрані в одній коробці. Підійде розвага для вечора з друзями, колегами. Це добрий спосіб посміятися, розслабитися, відпочити від побуту, роботи. Потрібно зібрати найбільше балів, розсмішивши гравців.
 3. Між нами: Дівчатами. Відмінна гра для вечора з подругами, коли хочеться поділитися секретами, дізнатися один одного краще. Зібрано понад 150 питань, щоби нічого не повторювалося, а подруги зарядилися гарним настроєм. З цієї колекції є ще розваги «Таємне», «Ностальгія», «Kids» та інші.

Всі розваги доставляються в якісній упаковці, тому вони не псуватимуться при зберіганні, перевезенні. Підійде такий варіант на подарунок близькій людині, друзям, колегам, дітям. Головне правильно вибрати те, що ідеально відповідає запитам і створює комфорт від проведення часу. А ми візьмемо на себе створення інших, не менш цікавих різновидів, щоб кожен гравець отримав максимум від свого відпочинку.

Сподобалася стаття?
Поширити
0
Ваша корзина пуста!

Схоже, ви ще не додали жодного товару у свій кошик.

Переглянути товари